07. 01. 2019

Black Stork - Perla ve stínu velehor

Nedaleko Popradu se nachází špičkový golfový resort Black Stork, který nabízí mistrovské hřiště (27 jamek) s úchvatným výhledem na vrcholky Vysokých Tater a ubytování v 4* hotelu.

Golfový resort Black Stork (Veľká Lomnica) zahrnuje 3 devítky z dílny Hanse Erhardta, driving range (350m), 20 krytých odpališť, chipping area, putting green, golfovou akademii i simulátor. Ačkoli je resort obklopen horami, tak samotné hřiště je spíše rovinatého charakteru a pyšní se prestižní značkou kvality A PGA Golf Course, kterou získalo již v roce 2011. Úchvatné výhledy na okolní horské masivy a citlivé zasazení do čisté přírody dávají tomuto resortu nálepku jedinečnosti.

Black Stork01Black Stork02 

V samotném srdci resortu se nachází elegantní 4* hotel International, který nabízí 28 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmá. Součástí moderně vybaveného hotelu je také lobby bar s krbem, restaurace, letní terasa, konferenční prostory, posilovna, vyhřívaný venkovní bazén, vnitřní bazén s protiproudem a relaxační centrum (vířivka, pára, finská a infra sauna). K dispozici je také široká nabídka masáží. V hotelové restauraci si bude moci pochutnat na místních specialitách, které připravuje šéfkuchař z čerstvých surovin.

Black Stork03Black Stork04

Více na www.golftatry.sk